Akceptujemy zwierzęta

Zabierz swojego czworonożnego przyjaciela na wyjazd, w końcu jest on jak członek rodziny.

Regulamin przyjmowania zwierząt

 1. Zgodę na pobyt zwierzęcia w Kompleksie wydaje właściciel Obiektu, jeśli zwierzę spełni wymagania regulaminu.
 2. Na terenie Obiektu mogą przebywać zwierzęta domowe (małe do 30 cm, maksymalnie 7 kg wagi).
 3. Z pobytem zwierzęcia w Obiekcie łączy się dodatkowa opłata w wysokości 50 zł / doba.
 4. Zakwaterowanie Gości ze zwierzętami możliwe jest jedynie w wyznaczonych pokojach. W przypadku braku takich pokoi, przyjęcie zwierzęcia nie jest możliwe.
 5. Warunkiem przyjęcia zwierzęcia jest zgłoszenie przyjazdu Gości ze zwierzęciem w momencie rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego niepowiadomienia właściciela kompleksu, zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zwierzęcia.
 6. Do Obiektu przyjmowane są wyłącznie zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (aktualne szczepienie i odrobaczenie). W przypadku ich braku obsługa Obiektu ma prawo odmówić przyjęcia zwierząt.
 7. Wszelkie szkody w mieniu Obiektu bądź mieniu innych Gości oraz zabrudzenia wymagające dodatkowej pracy personelu spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez właściciela Obiektu, a ich kosztami będą obciążeni Właściciele zwierzęcia.
 8. Właściciele są odpowiedzialni za zachowanie przez swoje zwierzęta ciszy i nie zakłócanie spokoju innym Gościom. W przypadku powtarzających się skarg ze strony innych Gości właściciel Obiektu zastrzega sobie prawo do prośby o usunięcie zwierzęcia z Obiektu.
 9. Na terenie Kompleksu wypoczynkowego Aleksander oraz w otoczeniu obiektu, zwierzęta muszą być wyprowadzane na smyczy i w kagańcu (w przypadku psów), pod opieką właściciela lub osoby upoważnionej.
 10. Właściciel zobowiązany jest do sprzątania nieczystości pozostawionych przez zwierzę na terenie oraz w otoczeniu obiektu. W przypadku niedostosowania się wymienionej zasady właściciel Obiektu zastrzega sobie prawo do naliczenia dodatkowego obciążenia za ponadprogramowe sprzątanie nieczystości pozostawionych po zwierzęciu. Opłata wynosi 50zł za każdorazowe podjęcie działania przez obsługę Obiektu.
 11. Zastrzegamy sobie prawo do nieprzyjęcia lub cofnięcie pozwolenia na pobyt zwierzęcia w Obiekcie w przypadku agresywnych zachowań względem ludzi, małych dzieci oraz innych zwierząt przebywających w Obiekcie

Zarezerwuj Teraz

Nie czekaj, że uprzedzi Cię ktoś inny. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź dostępność

Nasze dane

Gdzie jesteśmy?

Copyright © 2021 by NOMAC